Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk, kolay arıza yapan bir sistem değildir. Ancak panellerin sıkışması sonucu kepenk hareket edemez. Bununla beraber motor çalışmaya devam ederek kepengi tamamıyla sıkıştırıp, durma noktasında durmasını engellediği için motor ve diğer çalışmakta olan parçalar hasar görürler. Sıkışan kepenk, hemen durdurulmalıdır. Kepenk elektronik parçalarının motor, alıcı kart, kumanda ve benzeri gibi kısımlarının su ile temas etmeyecek şekilde yerleştirilip korunmalıdır. Aksi takdirde arıza yapmaları kaçınılmazdır. Ses yapan kepenkleri ise mutlaka çalıştırmayınız. Çalışırlarsa daha fazla hasar meydana geleceğinden, hemen servis çağırıp kontrol ettiriniz.

Otomatik kepenk bakımı yaparak kepenk ömrünü daha uzun tutabilmeniz mümkündür. Kepenk, belli aralıklarla su ile yıkanmalı; yalnız elektronik kısımlara su gelmemesine dikkat edilmelidir. Panel aralarındaki toz zamanla çamurlaşır, ses yapar. Bunların sonucu olarak mutlaka gres yağı sürmeyiniz. Gres yağı zamanla tozlanır; çamur, taş haline gelir ve kepenk aksamına zarar verir. Otomatik kepenginizin bakımı için destek almak istiyorsanız; kepenk tamiri ve bakımı için iletişim numaralarımızdan bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Otomatik kepenk tamiri için donanımlı ve garantili parça değişimi yapan Gezici Mobil Araç ile 7/24 sınırsız hizmet anlayışı ile ve uzman kadrosu ile kepenk tamiri servisi vermektedir. Kepenk tamirini ilçeler bazında sınıflara ayırıp servis araçları ile sizlere daha çabuk ulaşmayı amaçlamıştır. Ayrıca Garaj Otomasyon Otomatik Kepenk sistemleri siz kıymetli müşterilerine imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalara servis, tamir, bakım-onarım hizmeti de vermektedir. Müşteri Memnuniyeti Esastır sloganıyla yıllarca sizlere hizmet vermiş, vermeye de devam edecektir. Daha detaylı bilgi için müşteri yardım ve destek hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.